an online Instagram web viewer

#water medias

Photos, Video

SHAMPO DHE KRISTALINË macadamia & cheratina PËR FLOKË "TË VDEKUR" 100% MADE IN ITALY Flokët e djegur të dekoloruar... janë mjaft problematike dhe të vështira për t’u trajtuar sepse janë më të thatë më të hollë e të ashpër ndryshe nga floku natyral. Ndaj këto flokë kanë nevojë për një trajtim të veçantë sepse janë më të ndjeshme edhe ndaj faktorëve të jashtëm si i ftohti dhe lagështia. Për ta pasur flokun të shëndetshëm duhet kujdes në mënyrë që të mos përballesh më maja të djegura dhe flokë të këputur ➡️Shampo Macadamia dhe Keratin për flokët e dëmtuar. Falë formulës së saj të pasur ajo ndihmon në rikthimin e forcës dhe shkëlqimit të flokëve të dekoluar dhe të dëmtuar nga trajtimet e shpeshta dhe kimikatëve. ➡️Kristalinë Macadamia dhe Keratin për flokët e dëmtuar. Punon drejtpërsëdrejti në fibrat kapilare të dëmtuara rëndë duke ndihmuar në rivendosjen e elasticitetit dhe shkëlqimit. POROSIT ONLINE DHE JU VJEN NE DERE TE SHTEPISE ................................................. "Bio Herbal" Bulevardi Bajram Curri perballe ish-ATSH pranë xhamisë Tabakeve Tirane. Cel +355682887359 Viber +355682887359 WhatsApp +355682887359 #naturado #naturadoenprovence #cosmetic #skin #skincare #lekure #healthy #beauty #beautiful #shampoo #face #body #fytyre #trup #cream #clay #woman #man #oils #water #bio #organic #bioproducts #certified #bioherbalalbania #bioherbalalbania #healthy #naturado #naturadoenprovence #man #oils #water #beautiful #skin #fytyre #beauty #lekure #organic #bio #trup #shampoo #certified #cosmetic #cream #face #skincare #body #woman #bioproducts #clay 1 hour ago

Stunning sunrise this morning! Can you find the sun? • • • #sunrise #spiegel #reflection #water #zaanseschans #naturegram #nature #natuurfotografie #natuur #fotografie #naturelovers #natuurliefhebber #landscape #s #mirror #autumn #landscape_captures #landscapephotography #landscapelovers #landschapsfotografie #dutchlandscape #naturelover #naturegram #naturephotography #nature_perfection #nature_shooters #landscape #landscape_captures #landscape_lovers #phototag_nature #dutch_connextion #picoftheday #nature_shooters #dutchlandscape #landscape #sunrise #landschapsfotografie #naturephotography #picoftheday #water #natuur #naturelovers #landscape_lovers #reflection #dutch_connextion #zaanseschans #nature_perfection #fotografie #landscapelovers #landscape_captures #spiegel #natuurliefhebber #natuurfotografie #naturegram #autumn #s #mirror #nature #landscapephotography #naturelover #phototag_nature 1 hour ago

Langzeitbelichtung eines Baches am Panoramaweg zwischen Weesen und Quinten ##weesen #quinten #langzeitbelichtung #bach #wasser #water #schweiz #switzerland #suisse #svizzera #amazingswitzerland #natur #nature #naturephotography #fotografie #photography #nikonphotography #nikon #d3200 #instafoto #instaphoto #bach #naturephotography #water #weesen #natur #schweiz #nikonphotography #instaphoto #fotografie #suisse #quinten #amazingswitzerland #langzeitbelichtung #d3200 #instafoto #wasser #nikon #switzerland #nature #photography #svizzera 1 hour ago

This is what dreams are made off Water and sand p #hawaii #oahu #waterboyz4life #florida #gulfofmexico #boatlife #surf #catalonia #costabrava #men #summer #love #water #adventures #vscocam #vsco #instasurf #instagood #instacool #backpacking #travel #spain #tossademar #sunset #sunsetlovers #nakedandafraid #naked2 #springs #spain #vsco #florida #costabrava #instagood #instacool #water #oahu #nakedandafraid #sunset #adventures #backpacking #waterboyz4life #summer #men #vscocam #instasurf #tossademar #gulfofmexico #surf #travel #catalonia #sunsetlovers #naked2 #love #boatlife #springs #hawaii 1 hour ago

"You never know the power of a single Lamp unless the room is full of dark. But as you would light it up I hope it will fill up your whole life with full of holy light and you never have to face the dark alone. Any festival no matter what it is is all about lightning the lives." #light#life#wings#of#fire#angel#eyes#blue#water#cold#winter#earth#snow#sky#beautifuldestinations#beautiful#you##beauty#youandme#sweet#talk#fantasy#love#hope#joy #of #earth #joy #fantasy #life #sky #water #fire #beautiful #talk #angel #hope #beauty #light #eyes #sweet #wings #beautifuldestinations #snow #you #youandme #winter #cold #love #blue 1 hour ago

Standby Long Distance Race in Grönwohld 10.09.2017 🌊🌬🌞🤙🕶 #kiel #eckernförderbucht #grönwohld #schönwars #windsurfer #windsurfing #windsurflove #windsurffamily #beach #water #wind #waves #sea #board #skippers #skippersmeeting #bluesky #beautifulday #slalom #elimination #lasttourstop #overall #winner #windsurfer #skippers #board #beautifulday #windsurffamily #water #overall #eckernförderbucht #beach #lasttourstop #slalom #schönwars #winner #skippersmeeting #windsurflove #wind #bluesky #elimination #waves #sea #windsurfing #grönwohld #kiel 15 hours ago